מה אנחנו מציעים?

שירותי גרירה בפריסה ארצית תוך הגעה מהירה אל המקום, אנו עונים לכל קריאה עם צוות מקצועי וגרר חדיש. שירות חילוץ רכבים ניתן בכל רחבי הארץ בכל שעה, ישנה אפשרות גם לחילוץ של רכבים מהשטח. שירותי מוסך נייד ניתנים במידת הצורך תוך טיפול ברכבים במקום והצעת חלקי חילוף בסיסיים. השירות מקצועי, היחס אדיב, התגובה מהירה והמחירים הוגנים.

למענה מידי התקשרו: 053-5555-103

זקוקים לגרר כאן ועכשיו? מעוניינים להזמין שירותי גרירה למחר? הגעתם למקום הנכון, אנו מספקים שירותי גרר בכל רחבי הארץ. שיחת טלפון אחת מהירה וגרר מקצועי כבר נמצא בדרכו אליכם, גרירה וחילוץ רכבים הם המקצוע שלנו, אנו מבצעים אותו בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע מכם המתנה ארוכה ולחסוך לכם זמן יקר.

על כבישי הארץ אפשר לפגוש כמעט בכל יום מספר רכבים תקועים, אם יש לכם מזל נתקעתם עם הרכב בחניית הבית, עם קצת פחות מזל נתקעתם עם הרכב באמצע מסלול של טיול בדרום או באמצע כביש מהיר, אין ספק כי מדובר במצב לא נעים, ישנם מקרים בהם מדובר במצוקה של ממש. במקרים כאלו תשמחו לגלות שיש לאן לפנות, צוות מקצועי עם גרר יגיע אליכם במהרה, יסייע וימצא פתרון לכל בעיה.

מה חשוב לדעת כשמזמינים גרר?

תחילה כדאי לבדוק האם יש לכם ביטוח גרירה, אם יש לכם ביטוח כדאי לייצור קשר עם נציגי החברה ולברר איך תוכלו להפעיל את הפוליסה. השלב הבא יהיה שיחה להזמנת הגרר, הבחירה הנכונה תהיה שירותי גרירה מהירים, יעילים ומקצועיים. אל המקום יגיע במהרה צוות מקצועי שיודע לתפעל את הגרר, להעלות רכבים על הגרר ללא פגע וגם, לתת שירות אדיב לנהג.

שימו לב, אנו מחזיקים בכל פוליסות הביטוח הדרושות, מקרים בהם נגרם נזק לרכבים במהלך ההעמסה על הגרר או הגרירה עצמם מעטים, אך בכל זאת אנו מחזיקים בכל פוליסות הביטוח הדרושות לכיסוי הנזקים לרכב שלכם ולרכוש צד ג'.

לאן כדאי לגרור את הרכב?

הגרר שלנו יוכל לגרור בעבורכם את הרכב אל המוסך, אל החנייה בבית, אל מרכז פירוק רכבים ועוד, אתם בוחרים את היעד ואנחנו נביא אליו את הרכב במהרה.

יתרונות שלנו