מהו סכום הכסף אותו אוכל לקבל בעבור הרכב?

מכירת רכבים לפירוק מעניקה לכם בממוצע כ-1,500 שקלים. בכדי להעריך את שווי הרכב ולספק מחיר מדויק אותו תוכלו לקבל בעבור הרכב שלכם יהיה עלינו לתאם פגישה במהלכה נציג שלנו יבדוק את הרכב. זכרו, פירוק רכבים עושים רק עם גרר הפנתר – תשלום רק במזומן ובמקום.

מה אנו מציעים?

אנו עוסקים בתחום מכוניות לפירוק מזה מספר שנים, לרשותנו ניסיון עשיר, צוות מקצועי מיומן ואדיב, ציוד טכני מתקדם, שירותי גרירה ועוד – פירוק מכוניות זאת המומחיות של גרר הפנתר. הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, אנו קונים את כל סוגי הרכבים תוך מענה מהיר לכל אדם המעוניין למכור רכב לפירוק. אם יש לכם רכב ישן למכירה אנו נרכוש מכם את הרכב עוד היום!

למענה מיידי התקשרו: 053-5555-103

יש לכם רכב ישן שלא כדאי לתקן או רכב ישן שאנכם מצליחים למכור? זה הזמן לבחון את האפשרות למכור את הרכב למרכז פירוק רכבים. בצורה הזו תוכלו למכור את הרכב לפירוק במהרה כבר מחר ולקבל בעבורו תשלום סמלי. רכבים לפירוק מועברים למרכז פירוק מכוניות שמבצע את התהליך, כאשר החלקים בהם ניתן לעשות שימוש נוסף מועברים לשיפוץ ובדיקה, שאר החומרים מועברים למרכזי מחזור ופסולת.

איך מוכרים מכוניות לפירוק?

בכדי למכור רכב לפירוק יהיה עליכם תחילה להציג מסמכים המוכיחים כי הרכב אכן נמצא בבעלותכם, יש לפנות אל משרד הרישוי ולמלא טופס בקשה לביטול רישום רכב. לאחר השלמת תהליך הורדת הרכב מהכביש מבחינת רישום ניתן למכור את הרכב למרכז פירוק רכבים בראש שקט.

אלו רכבים לפירוק ניתן למכור?

אנו רוכשים את כל סוגי הרכבים: מכוניות תקולות, רכבים נוסעים, רכבי אספנות, משאיות, אוטובוסים, טרקטורונים, מלגזות, אופנועים, סירות ועוד. אם אתם מעוניינים גם כן להעמיד כלי רכב למכירה למטרת פירוק, צרו קשר ונגיע אליכם במהרה למתן הצעת מחיר והסברים נוספים על תהליך פירוק מכוניות.

פירוק רכבים או מכירה לברזל – מה ההבדל?

יהיו רכבים אותם תוכלו למכור למטרת פירוק ויהיו רכבים אותם אפשר יהיה למכור רק למטרת מחזור ברזל. אז מתי בעצם נמכרים רכבים לפירוק ומתי לברזל? מכירת רכב לפירוק מותנית בהימצאות של חלקים תקינים ברכב, חלקים בהם אפשר יהיה לבצע שימוש חוזר. כשאנו קונים מכוניות לפירוק אנו מפרקים את החלקים בהם ניתן לעשות שימוש חוזר במוסכים שלנו, חלקים פנימיים וחיצוניים, החלקים האלו משמשים בהמשך הדרך למטרת תיקון או מכירה.

יתרונות שלנו