אז למה בעצם לשקול מכירת רכב לפירוק? שוק הרכבים המשומשים בישראל הוא שוק מאוד תחרותי, אין זה פשוט למכור רכב תקין מדגם מבוקש, כאשר תבקשו למכור רכב ישן או רכב תקול תגלו שוק מצומצם מאוד. רגע לפני שאתם מבלים את רוב שעות הפנאי שלכם בניהול מודעות מכירה בלוחות רכב, שיחות עם מתעניינים שלא מגיעים לבחון את הרכב ודאגה לרכב שאנכם מצליחים למכור – תדעו שתמיד יש משהו שקונה רכבים לפירוק. זה הזמן לפנות אל גרר הפנתר שמתמחה בקניית רכבים לפירוק, צרו קשר היום ואנו ניתן לכם הצעה לקניית הרכב שלכם במהרה בין אם זה רכב לפירוק או גריטת רכב.

אלו רכבים אנחנו קונים לפירוק או גריטה?

גרר הפנתר קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים – פרטי, מסחרי, משאיות, אוטובוסים ועוד… את הרכבים הוא קונה למטרת פירוק, גריטת רכב ולמטרת החזרה אל הכביש. חלק מהרכבים יועברו לפירוק, חלקם יועברו אל מרכזי מחזור ברזל ויהיו רכבים אותם נתקן, נשפץ ונעביר למכירה.

מתי משתלם מכירת רכב לפירוק?

רוב האנשים מוכרים את הרכב שבבעלותם לאחר שימוש של כמה שנים, הם מחליטים למכור את הרכב כאשר הם צופים עלויות גבוהות לתיקון הרכב או כאשר הרכב כבר נמצא במוסך והתיקון צפוי להיות יקר, מאוד יקר. אם עלויות תיקון הרכב עולות על שווי הרכב כדאי לשקול ברצינות את החלפת הרכב בחדש ואם זה לא ניתן, מכירת רכב לפירוק או לגריטת רכב יהיה הפתרון האופטימלי לבעיה שלכם. אין לכם ממה לחשוש, קניית רכבים לפירוק מאוד פופולרית בארץ ותוכלו בקלות למכור את הרכב שלכם לפירוק ולעשות קצת כסף! בנוסף, כיום אפשר למצוא אפשרויות מימון רכבים המאפשרות רכישת רכב חדש או רכב יש שנייה בתנאים אטרקטיביים.

מה חשוב לבדוק לקראת קניית רכב חדש?

אחרי שמכרתם את הרכב שלכם לפירוק או לגריטת רכב תצטרכו לחפש רכב חדש. רכבים כדאי לרכוש תמיד רק מגורם אמין ומקצועי, עליכם לבצע בדיקה מקיפה בכדי לוודא כי הרכב אכן תואם את המפרט המוצג בפניכם. מומלץ יהיה לבצע בדיקה מכאנית מקיפה לרכב על ידי איש מקצוע מטעמכם, רק כך תוכלו לוודא כי הרכב אכן בטיחותי לנסיעה ותקין, הקפידו לבדוק את המנוע, הבלמים, הרצועות והצמיגים.

קניית רכבים לפירוק

כל רכב הנמצא בבעלותכם הוא עוד רכב בעבורו עליכם לשלם דמי ביטוח ואגרה, רכבים ישנים ותקולים בהם אין בכוונתכם עוד לנסוע יש להוריד מהכביש. עליכם לפנות אל משרד הרישוי, למלא את הטפסים הדרושים ולקבל אישור להורדת הרכב מהכביש. השלב הבא יהיה מכירת רכב לפירוק, ברזל או גריטת רכב, כל יום בו הרכב עומד אצלכם בחנייה מיותר, צרו קשר כבר עכשיו ואנחנו נגיע במהרה לבחון את הרכב, לתת הצעת מחיר הוגנת ולהשלים את העסקה.

למענה מיידי התקשרו: 053-5555-103

יתרונות שלנו